דלתות כניסה

בין אם מדובר בבית פרטי או משרד, חדר בבית מלון או יחידת דיור בכפר נופש, עיצוב מודרני או קלאסי – דלת כניסה מעץ מלא הופכת את המקום לסולידי, מסקרן ומזמין. דלתות כניסה מאז ומתמיד היוו אתגר לכל אדריכל או מעצב. החל מדלתות של ארמונות ועד אחוזות יוקרה ולשכות של בעלי תפקידים בכירים - דלתות כניסה תמיד היוו סמל סטטוס. דלתות עץ תמיד היטיבו להשתלב עם מגוון רב של מתכות ואבני חן. הקומבינציות הנפוצות ביותר כיום הם שילובים של דלתות עץ עם פלדה, זכוכית, תחריטים וגילוף אומנותי. דלתות כניסה מזוגגות הן עולם בפני עצמו. השילוב של עץ טבעי ויצירות זכוכית הוא לא פחות ממדהים! ישנן אינסוף אפשרויות לשילוב של אומנות זכוכית עם דלתות עץ, החל מזכוכית פשוטה או מט וכלה באיורים מורכבים. בהתאם לעיצוב העץ והזכוכית, דלת עץ עם זכוכית יכולה לשדר גם שקיפות ופשטות, אך גם אפקט מסתורי ומסקרן. מצד שני, זכוכית מאז ומתמיד הייתה סמל ליוקרה ואקסקלוסיביות. שילוב של עבודת זכוכית בדלת עץ תמיד מהווה תוספת שאי אפשר להתעלם ממנה. גם מתכות ואבני חן כאמור משתלבות היטב עם דלתות עץ. עיטורים מתכתיים או שיבוץ של אבני חן זו דרך מעולה לשדרג את הדלת ולהוסיף לה עוצמה ו"עומק". לעומת זאת דלתות חלקות ופשוטות עשויות עץ מלא יכולות להשיג את המטרה בכך שהן יותר כבדות ומאסיביות מדלתות אחרות ומעניקות עוצמה פיזית לצד תחושה נקייה וטבעית של העץ.

בחירת דלת כניסה

בחירה נכונה של דלת חיצונית צריכה מאוד לקחת בחשבון את האופי של המקום. למשל פרטיות מול פתיחות. דלתות מזוגגות של בתי קפה כך שעוברי אורח יוכלו להציץ פנימה? משרד שבו הדלת צריכה להעניק פרטיות מקסימאלית? דלת אשר פונה לרחוב או לחצר צריכה להיות בעלת ציפוי מספיק חזק נגד פגעי מזג האוויר ולהוות בידוד תרמי מספק מהסביבה החיצונית. בדלת עץ מצופה בפלדה יש לשים דגש על החומר המבודד בין שכבות העץ והפלדה. בדלתות כניסה אשר פונות לתוך מסדרונות או אולמות קבלת אורחים עדיף ליישם עיצוב שידגיש את היותה של הדלת מובילה לתוך חלל נפרד ולא גלוי, כנגד ההמשכיות של המסדרון.

דלתות כניסה מעץ מלא תוצרת ArtDoor

דלת הכניסה מסמלת מאוד את אופי המקום. זו הצהרה מקדימה לגבי מה שניתן למצוא מאחורי הדלת. זה הדבר הראשון שפוגשים בכניסה והדבר האחרון שרואים ביציאה. עם דגש מיוחד על זמני אספקה ושירות, המושג Door To Door מקבל אצלנו משמעות נוספת. אנו מספקים דלתות מעץ מלא אשר מותאמות לכל סוג של סביבה ומקום. תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים ביותר והקפדה על סטנדרטים ורמת גימור גבוהה, אנו פועלים בתיאום מלא מול לקוחות פרטיים, אדריכלים, מעצבים וקבלנים. ומספקים את הדלתות האיכותיות ביותר, המתאימות ביותר, ובתזמון המדויק ביותר.

דלתות כניסה מעץ מלא

ארטדור מספקת דלתות כניסה מעץ מלא ודלתות פלדה מצופות עץ לכל מטרה עבור בתים פרטיים | דלתות כניסה כפולות (כפריות) | לשכות ומשרדים | חדרי ישיבות | חדרי מלון ויחידות נופש | אולמות אירועים | מסעדות ובתי קפה | מוסדות ציבוריים | מרכזי ספא ורפואה