קטלוג מטבחים

ARTDOOR מציעה פתרונות לחדרי מטבח ופינות ישיבה בסגנונות קלאסיים או מינימליסטיים פתרונות אחסון מותאמים לעבודה של מטבח כגון עמידות לאדים רטיבות וטמפרוטורה, תוך הקפדה על רמת גימור קלה לתחזוקה וניקיון.

מטבחי ארטדור

המטבח. לב ליבו של הבית. מרכז ההתרחשויות. כשאנחנו נמצאים הרחק מהבית, המטבח הוא המקום שבו אנחנו נזכרים. כשחוזרים הביתה, המטבח זה המקום שבו נפגשים ומתעדכנים. ארטדור מבצעים עבודות עץ עבור כל סוגי המטבחים שולחנות אי, דלפקי הגשה, ארונות ודלתות. בין אם מדובר בסגנון קלאסי, סגנון מודרני, בר או פינת אוכל – חומרי הגלם האיכותיים ביותר שקיימים כיום בשוק וההתאמה האישית ללקוח הופכות כל מטבח למקום חם, מזמין וביתי. הידע והנסיון שצברנו, לצד היכולת שלנו לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם המעצבים והאדריכלים המובילים בענף, מבטיחים תכנון וביצוע אופטימלי בפרויקט ההקמה או השיפוץ של המטבח. אלו באים לידי ביטוי בכל היבט הקשור למטבח שלכם החל מהתאמת חומרים עמידים וציפוי בפני חום ולחות, ועד ניצול מקסימלי של השטח כדי להבטיח עבודה נוחה ויעילה.

רגע לפני שבונים מטבח...

בעיצוב מטבח ישנם פרמטרים רבים שצריך לקחת בחשבון. במידה ולא שכרתם שירותיו של מעצב מקצועי והעדפתם לעצב בעצמכם, הנה כמה דגשים עליהם כדאי להקפיד - בין אם שטח המטבח שלכם הוא גדול, בינוני או קטן - נסו להקפיד על מרחק של 3-7 מטרים בקו ישר בין קודקודיו של "משולש הזהב" - המקרר, הכיריים והכיור. הכיור הוא המקום הכי פעיל במטבח. מקמו את הכיור בין הכיריים והמקרר והקפידו על משטח עבודה מרווח של מינימום 80 ס"מ, לפחות מצד אחד של הכיור (עדיף משני הצדדים במידה ומתאפשר). הקמת אי במטבח יכול להיות פתרון מעולה בתור משטח עבודה נוסף או פינת אוכל. בנוסף לאילוצי חשמל ואינסטלציה, בהקמת אי מטבח יש לקחת בחשבון את נושא רוחב המעברים. רוחב המעבר צריך להיות מספיק גדול בשביל עבודה שוטפת ומרווח תנועה.